FAQ

Způsoby platby

Objednávku můžete zaplatit hotově, kartou v e-shopu nebo i na fakturu. V případě, že není možné platit kartou v e-shopu ale pouze při doručení, napište nám tuto informaci do poznámky objednávky, přivezeme si s sebou platební terminál. Neakceptujeme stravenky ani stravenkové/benefit karty.

Jak vybrat catering

Firemní catering umíme perfektně. Pokud nevíte, jak seskládat občerstvení, napište nám informaci o délce a typu události, počtu hostů a případně rozpočet. Umíme si také poradit s potravinovými alergiemi.

Nabídka cateringu na míru

Nenašli jste, co jste hledali? Mimo naši stálou nabídku dokážeme zajistit občerstvení například pro větší sportovní události, balíčky pro účastníky konference apod. Všechny naše výrobky nabízíme v jednorázových obalech. Nezajišťujeme nádobí, nábytek, párty stany ani obsluhu na místě.

ROZVOZ

Rozvoz do 120minut

Objednávky doručujeme do 120 minut. Pokud plánujete objednat občerstvení pro více než dvacet hostů, doporučujeme objednávat s větším předstihem, případně i den předem. V druhém kroku objednávky snadno vyberete datum dodání.

Pokud potřebujete doručení dříve než v 7:00, pošlete prosím objednávku nejpozději ve 14:00 předchozí den. U objednávek zaslaných později nedokážeme garantovat požadovaný čas doručení, i tak ale většinu z nich zvládneme doručit včas. 

Rozvoz mimo pracovní dobu

Po předchozí domluvě doručíme větší objednávky i mimo naši pracovní dobu (večer nebo o víkendu). Minimální hodnota objednávky na sobotu je 5000 Kč, na neděli 8000 Kč. Velkou část našeho občerstvení můžeme dodat i den předem, v lednici vydrží 24 hodin. Například wrapy, sendviče, čokoládový koláč, ovocné špízy nebo cookies.

Doručení v Brně

Minimální hodnota objednávky a dopravné závisí na adrese dodání.

Zóna 1: Brno

Minimální objednávka 599 Kč, dopravné 99 Kč. 

Zóna 2: Kuřim, Modřice, Šlapanice

Minimální objednávka 2 000 Kč, dopravné 149 Kč. 

Zóna 3: Ivančice, Rosice,  Rajhrad, Slavkov u Brna,  Tišnov, Blansko, Adamov, Černá Hora

Minimální objednávka 3 000 Kč, dopravné 249 Kč. 

Doručení mimo Brno

Objednávky doručujeme také mimo Brno. Počítejte prosím s delším časem dodání podle vzdálenosti. Nenašli jste vaši adresu v seznamu zón? Napište nám na hello@giraffy.cz.

Kontakt

Email: hello@giraffy.cz
Tel: 545 22 44 44
Po-Pá 7-14